Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mi tez wyszlo 20 st.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukaszwu napisał:
20 stopni. Wpisany jest 2 razy mniejszy od środkowego.
RACJA.. TEN KĄT MA BYĆ 20. POMYLIŁAM ŚRODKOWY Z WPISANYM :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje odpowiedzi zamkniętych (na pewno nie wszystkie dobrze ale większosc:P) 1 D 2 B 3 B 4 B 5 D 6 C 7 D 8 C 9 C 10 D 11 B 12 B 13 B 14 A 15 D 16 C 17 A 18 A 19 C 20 B Nie pamietam czy dokladnie tak mialam ale cos w tym stylu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest pewnych swoich odpowiedzi w zadaniach zamkniętych niech wpisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie mi klucz/odpowiedzi z polskiego wczorajszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo dzieki porównam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile mieliście w 29.? z tymi ciągami.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Moje odpowiedzi zamkniętych (na pewno nie wszystkie dobrze ale większosc:P) 1 D 2 B 3 B 4 B 5 D 6 C 7 D 8 C 9 C 10 D 11 B 12 B 13 B 14 A 15 D 16 C 17 A 18 A 19 C 20 B Nie pamietam czy dokladnie tak mialam ale cos w tym stylu
Mam tak samo:p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ASDW23 napisał:
Kto jest pewnych swoich odpowiedzi w zadaniach zamkniętych niech wpisze
Ja jestem wiekszosci pewna. Minimalna ilosc bledow, tak mysle. 2-3 max . Odpowiedzi podalam u gory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy jest może link do oficjalnych odpowiedzi? czy też będą dopiero jutro? ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaaaa napisał:
Mam tak samo:p
O extra ;d jeszcze tylko powiedz ze jestes pewien/pewna tych odpowiedzi to bede wniebowzieta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam tak samo. A jeżeli chodzi o otwarte, to jak wam wyszły wyniki.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ASDW23 napisał:
Kto jest pewnych swoich odpowiedzi w zadaniach zamkniętych niech wpisze
1. D 2. B 3. B 4. B 5. D 6. C 7. D 8. C 9. C 10. D 11. B 12. B 13. B 14. B 15. C 16. C 17. A 18. A 19. C 20. B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej tak:p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś było wszystko bardzo proste. Żeby tak było na prawdziwej maturze ale będzie gorzej.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ja ja mam całkiem inne odpowiedzi . MAsakra: .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a otwarte: 21. x= -1 22. x należy od minus nieskńczoności do -1 i od 2 do nieskończoności 23. dla wszytskich y, x= -1 lub x=5 24. obwód = 14 cm 25. r=2 i wyszło mi a1 = 0, ale to chyba błąd 26. tylko x 27. 18 lat 29. x=2 30. V= 60 km/h 31. E=(0,2)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi takze wyszlo 20 w 19 ale to akurat bylo prostackie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no prosze was...litości. Tam było 160cm,165,170,175,180.Przeciez to od razu widać,ze srednia to 170,potem nie liczymy tych osob ktore miały równo 170,bo jasno napisane było,ze POWYZEJ i wyszło 6 osob:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a znalazlas ktos z was arkusz z dzisiejszej matematyki bardzo byl prosila o wyslanie bo nie pamietam pytan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...